NASTARTUJTE KARIÉRU
V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubický kraj nabízí řadu pracovních příležitostí v prestižních firmách a přeje také podnikání. Začněte svou kariéru v regionu, který má potenciál.
CHATBOT ARNOŠT
CHATBOT ARNOŠT

Pardubický kraj je plný příležitostí. Chyťte tu svou!

Náš region nabízí spoustu možností zaměstnání. Sídlí tu nadnárodní korporace, malé rodinné firmy i start-upy. Zdejší společnosti rády zaměstnají také absolventy - vědí, že mladé a nadšené lidi náš region stále potřebuje. Pokud chcete spíš rozjet vlastní byznys, budete tu mít ideální podmínky. Pardubický kraj láká stále více investorů a snadno si tu vybudujete síť obchodních kontaktů.

Hledáte parádní práci v Pardubickém kraji? Náš robot Arnošt vám pomůže!

Jana

Jana, 29 let
vědecká pracovnice

Většina holčiček sní o princeznovských šatech, jenže mně se vždycky líbil spíš bílý plášť. Představovala jsem si, jak budu bádat v laboratoři a budu slavná. Moje spolužačky se do královské rodiny nedostaly, ale já do výzkumu ano. Pomohla mi k tomu Fakulta chemicko-technologická na Univerzitě Pardubice, po které jsem snadno získala práci v prestižní firmě. Dělám to, co mě baví, i na ten bílý plášť došlo. V našem regionu se sny z dětství prostě plní.
Tomáš

Stanislav, 33 let
programátor a technik CNC strojů

U nás v rodině nikdo k technice netíhnul, a tak všechny překvapilo, když jsem si po základce vybral průmyslovku. Dnes vidím, že to bylo fakt dobré rozhodnutí. Na střední jsme chodili na praxe přímo do firem, naučili jsme se v nich spoustu věcí a hlavně si vytipovali, kam po škole nastoupit. Firma, pro kterou teď dělám, do toho šlape, takže se dostanu k těm nejmodernějším technologiím a strojům. A kdybych snad chtěl někdy práci změnit, s mým vzděláním a praxí to nebude žádný problém. Tady v okolí si totiž lidi jako já můžou práci vybírat.